Pravidla použití poradny

Možnost zadávat dotazy do poradny je podmíněna dodržováním následujících pravidel:

  1. Dotazy se musí týkat tepelných čerpadel, případně navazujících technologií
  2. Dotazy nesmí obsahovat komerční reklamu a komerční odkazy
  3. Dotazy nesmí poškozovat dobré jméno ABECEDY
  4. Dotazy nesmí obsahovat vulgarismy a napadat jiné uživatele

Správce poradny si vyhrazuje právo odstranit dotaz při jakémkoliv porušení uvedených pravidel a to bez udání důvodu.

Provozovatel ABECEDY nenese zodpovědnost za obsah dotazů a příspěvků tazatelů.

Pozor na ostravskou firmu TNG - teplo nové generace

Přidat doplňující dotaz jen pro autora příspěvku
předchozí | další

Zdravím Vás.
Chtěl bych negativně upozornit na firmu, TNG http://tng-teplo.cz/ od které jsme si koupili tepelné čerpadlo vzduch-voda. Od září 2007, kdy nám ho namontovali pořádně nefungovalo. Vytuhovala vnitřní jednotka, nefungovala častokrát venkovní jednotka, někdy týden v kuse nejelo. Ze začátku firma pod vedením pana Moještíka (bacha na toho člověka - jak dostane peníze do ruky, už se s ním nedá jednat - nestará se) se snažila závady odstranit, ale bezúspěšně. V momentě, kdy si nevěděli rady, začali chybu hledat u topenářů - chyba se nepotvrdila, nyní u elektrikářů.
Už dokonce po dlouhých měsíců vyměnili vnitřní jednotku, ale stále jsou další a další problémy. Nikdo z TNG už s námi nechce komunikovat, takže teď nevím, co budeme dělat.
Vše nyní chtějí řešit soudně. Bohužel od nich nemáme písemně potvrzené, že nám už několikrát opravovali ono čerpadlo a vše bez úspěchu. Mám nahráno na kameře téměř všechny závady, ale podle Čojky je to před soudem neprůkazné.
Stejně i v momentě, kdy jsem chtěl písemný zápis o opravě, tak mi ho prostě nedali. Je to opravdu nesolidní firma, která má hrozné vedení. Jmenovitě Moješčík a Moris se kterými se opravdu nedá rozumně jednat. Šiřte prosím dál tuto informaci, aby další lidé nenaletěli na tuto hroznou firmu.
  • 24. 1. 2008  17:40
  • Tomáš Kováč
předchozí | další

Přidat doplňující dotaz jen pro autora příspěvku