Pravidla použití poradny

  1. Dotazy se musí týkat tepelných čerpadel, dotací na tepelná čerpadla, případně navazujících technologií
  2. Dotazy nesmí obsahovat komerční reklamu a komerční odkazy
  3. Dotazy nesmí poškozovat dobré jméno ABECEDY
  4. Dotaz nesmí obsahovat vulgarismy a nesmí být v rozporu s právními předpisy, dobrými mravy či veřejným pořádkem (např. nesmí napadat jiné osoby).
  5. Využití informací z poradny je na riziko uživatelů poradny.

Odbornou bezplatnou poradnu webu ABECEDA ČERPADEL provozuje a spravuje od 1.1.2021 společnost GT Energy s.r.o., která se zabývá energetickým poradenstvím, projektováním zdrojů tepla s tepelnými čerpadly, dodávkami a servisem tepelných čerpadel různých značek.

Odpověď na dotaz tazatele vychází výlučně z informací poskytnutých tazatelem a případně z veřejně dostupných informací a představuje nezávazný názor provozovatele poradny opírající se o jeho praktické znalosti a zkušenosti.

Provozovatel poradny není odpovědný, pokud danou otázku někdo jiný posoudí jinak.

Provozovatel poradny neodpovídá za obsah příspěvků zveřejněných před 1.1.2021.

Provozovatel poradny neodpovídá za obsah dotazů tazatelů.

Provozovatel poradny si vyhrazuje právo odstranit jakýkoli dotaz a to bez udání důvodu.

Pozor na ostravskou firmu TNG - teplo nové generace

Přidat doplňující dotaz jen pro autora příspěvku
předchozí | další

Zdravím Vás.
Chtěl bych negativně upozornit na firmu, TNG http://tng-teplo.cz/ od které jsme si koupili tepelné čerpadlo vzduch-voda. Od září 2007, kdy nám ho namontovali pořádně nefungovalo. Vytuhovala vnitřní jednotka, nefungovala častokrát venkovní jednotka, někdy týden v kuse nejelo. Ze začátku firma pod vedením pana Moještíka (bacha na toho člověka - jak dostane peníze do ruky, už se s ním nedá jednat - nestará se) se snažila závady odstranit, ale bezúspěšně. V momentě, kdy si nevěděli rady, začali chybu hledat u topenářů - chyba se nepotvrdila, nyní u elektrikářů.
Už dokonce po dlouhých měsíců vyměnili vnitřní jednotku, ale stále jsou další a další problémy. Nikdo z TNG už s námi nechce komunikovat, takže teď nevím, co budeme dělat.
Vše nyní chtějí řešit soudně. Bohužel od nich nemáme písemně potvrzené, že nám už několikrát opravovali ono čerpadlo a vše bez úspěchu. Mám nahráno na kameře téměř všechny závady, ale podle Čojky je to před soudem neprůkazné.
Stejně i v momentě, kdy jsem chtěl písemný zápis o opravě, tak mi ho prostě nedali. Je to opravdu nesolidní firma, která má hrozné vedení. Jmenovitě Moješčík a Moris se kterými se opravdu nedá rozumně jednat. Šiřte prosím dál tuto informaci, aby další lidé nenaletěli na tuto hroznou firmu.
  • 24. 1. 2008  17:40
  • Tomáš Kováč
předchozí | další

Přidat doplňující dotaz jen pro autora příspěvku