Pravidla použití poradny

Možnost zadávat dotazy do poradny je podmíněna dodržováním následujících pravidel:

  1. Dotazy se musí týkat tepelných čerpadel, případně navazujících technologií
  2. Dotazy nesmí obsahovat komerční reklamu a komerční odkazy
  3. Dotazy nesmí poškozovat dobré jméno ABECEDY
  4. Dotazy nesmí obsahovat vulgarismy a napadat jiné uživatele

Správce poradny si vyhrazuje právo odstranit dotaz při jakémkoliv porušení uvedených pravidel a to bez udání důvodu.

Provozovatel ABECEDY nenese zodpovědnost za obsah dotazů a příspěvků tazatelů.

Tepelné čerpadlo

Přidat doplňující dotaz jen pro autora příspěvku
předchozí | další

Mám dotaz-existuje firma,ktera opravuje všechny typy tepelných čerpadel? T.č.nám přestalo vytápět na 45 stupňů,ale pouze na 26C a víc nic.Po poradě s naším vyrobcem čerpadla se pravděpodobně jedna o elektr.závadu, kterou by opravil jakýkoli zručnějši elektrikář. Bohužel žádného nezname. ...Firma od ktere mame čerpadlo je daleko a navíc vůbec nevíme kdy přijedou a mrzneme již třetí den.....Jsme u Poděbrad.....Čerpadlo fungovalo třetí sezónu bez problémů. ....Na koho bychom se mohli obrátit na pomoc?Fitma, kterou máme nejblíž v Choťankach opravuje (jako všichni. ...asi) pouze určitě typy čerpadel. Děkuji za odpověď
  • 11. 4. 2019  16:02
  • Pavlina

Nikdo ze servisních firem se nebude chtít hrabat v tepelném čerpadle, které nezná. Navíc běžný elektrikář nebude mít u sebe ani běžné náhradní díly, bude je muset shánět a oprava se tím protáhne a prodraží.
Požadujte servis po firmě, která vám tepelné čerpadlo dodala. Je to jejich problém, že prodali čerpadlo někam, kde nemají zajištěný servis.
Na abecedě vždy doporučujeme vybírat dodavatele, který je blízko domu a má oprávnění tepelné čerpadlo servisovat. Předejde se tím přesně těmto nepříjemným situacím.
  • 12. 4. 2019  07:41
  • Správce

Takovou řadu jsem moc nepotřebovala. ....prodraží se nám bohužel i oprava díky které k nám pojede "naše"servisni firma zdaleka.....Prostě jsme asi trošku nalitli při pořizování čerpadla malé neznačkové firmy....nicméně děkuji za odpověď
  • 12. 4. 2019  07:50
  • Pavlina
předchozí | další

Přidat doplňující dotaz jen pro autora příspěvku